Dom

METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD

profil firmy
Metalwork Machinery (Wuxi) Co., LTd., Została założona w 2006 roku, specjalizując się w produkcji i sprzedaży automatyzacji cięcia i spawania, sprzedaży i usług z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Zakres naszych produktów: maszyna do cięcia płomieniem i plazmą CNC, laserowa maszyna do cięcia laserem CNC, spawarka łukowa, automat spawalniczy, automat spawalniczy, linia produkcyjna belek i belek H, roboty spawalnicze i tnące itp. Możemy również wyprodukować spersonalizowaną maszynę według przedmiotu klienta.

Ponadto specjalizujemy się w "pełnym rozwiązaniu" linii produkcyjnych dla naszych klientów, dostarczamy nie tylko indywidualny sprzęt, ale także dostarczamy rozwiązanie dla Twojego projektu. To przyniesie Ci więcej wartości od nas.

W odniesieniu do przemysłu urządzeń spawalniczych, zaawansowanej wiedzy technicznej w zakresie projektowania i działalności produkcyjnej oraz długoletnich doświadczeń, zapewniamy ważną technologię i innowacje dla zbiornika, zbiornika ciśnieniowego, kotła, budowy statków, energii jądrowej, elektrowni, procesów produkcyjnych. Sprzedajemy nie tylko sprzęt, ale także wartość dostawy dla klientów.

Obsługa to nasza specjalność, po długiej współpracy, będziesz z nami więcej zadowolony.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem. Powrócimy do twoich pytań w ciągu 24 godzin po Twoich prośbach.

Najbliższe lokalizacje:
PVG Pudong lotnisko, 178 km, pociągiem: 50 min
Lotnisko Wuxi: 35 km, samochodem: 50 min
Lotnisko w Pekinie: 1100 km do Wuxi, 2 godziny samolotem
Port Szanghaj: 145 km, 2 godziny samochodem ciężarowym
Dworzec kolejowy Wuxi: 25 km, 40 minut samochodem

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Założona w lipcu 2006 roku.

W 2006 r. Produkuje wszystkie rodzaje maszyn do cięcia płomieniem i plazmą CNC, kompletne zestawy automatycznych urządzeń spawalniczych.
W 2007 r. Otwórz marketing maszyny do cięcia plazmowego CNC w Europie Zachodniej i wysłał naszego technika do siedziby klienta w celu zainstalowania i przeszkolenia personelu.
W 2008 r. Założył własny zagraniczny departament, odpowiedzialny za rynek światowy, i ocenia własny eksport bezpośrednio z rządu.
W 2009 roku wyeksportowano pierwszą ciężką produkcję belki H na rynek Iranu i ustanowiono biuro agentów w Iranie, aby dostarczyć całe rozwiązanie do produkcji słupów.
W 2010 roku z sukcesem wygrał przetarg na projekt Iran, dostarczając 5 zestawów linii produkcyjnej belki H i linii produkcyjnej wysięgnika kolumnowego do zbiornika.
W 2011 r. Zostań członkiem China Mechanical Engineering Society. Rozszerzony asortyment produktów do maszyn do cięcia laserowego i spawania i cięcia stanowisk robotyki.
W 2012 roku została założona firma oddziałowa w HK, która odpowiada za działalność zagraniczną. Rozszerzony zakres działalności na całym świecie.
W 2013 roku powstała siedziba główna w centrum handlowym Wuxi. W którym działa międzynarodowy zespół sprzedaży i kierownictwo.
W 2014 r. Rozwiń globalny zespół sprzedaży do 2 głównych działów, jednego odpowiedzialnego za wschodni rynek globalny, drugiego za zachodnią część globalnego rynku.
W 2015 r. Pomyślnie eksportujemy zarówno maszynę do cięcia laserowego YAG, jak i Fibre na rynek Ameryki Południowej i Ameryki Północnej.
W 2016 r. Uruchomienie mechanizmu współpracy akcyjnej. Zespół składa się z lidera od technika, doskonałego sprzedawcy i głównego kierownictwa.

W 2017 r. Pomyślnie wyeksportowano za granicę kilka zestawów spawarek do spawania narożników.

W 2018 r. Pomyślnie wyeksportowano maszynę do cięcia laserem światłowodowym 3000 W do USA.

W 2019 r. Udało się wyeksportować do agencji we Francji kilka zestawów maszyn do cięcia rur i płyt plazmowych typu CNC.
......

METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Obróbka metali

Ilość pracowników : 180~200

Coroczne wyprzedaże : 10,000,000-20,000,000

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD Certyfikaty Chiny METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD Certyfikaty Chiny METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD Certyfikaty Chiny METALWORK MACHINERY (WUXI) CO.LTD Certyfikaty